Сьогодні, 24 жовтня, відзначається День Організації Об'єднаних Націй

Мета її діяльності – підтримання і зміцнення миру, міжнародної безпеки та розвиток співробітництва між державами світу. У Полтаві до відзначення цього дня долучились в Аграрній академії.

24 жовтня – День Організації Об'єднаних Націй. Полтавська державна Аграрна академія, говорять у закладі, не могла оминути увагою цей день. Тут багато років співпрацюють з проектами розвитку ООН.

Відзначення у вузі почалося з тематичної інтерактивної лекції для студентів. На ній запрошеним розповіли про 25 років діяльності ООН в Україні.

Тетяна Бардіна, помічник ректора ПДАА

- Зараз у нас відбувається «круглий стіл» за результатами співпраці з різними міжнародними проектами, які фінансуються програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй і з якими співпрацювала Полтавська державна аграрна академія. Одним із таких проектів є спільний проект Євросоюзу та програми розвитку Організації Об'єднаних Націй – місцевий розвиток, орієнтований на громаду.

У рамках дня Організації Об'єднаних Націй проведли і засідання «круглого столу», за яким студенти та куратори проектів обговорили результати співпраці з ООН та участь у міжнародних проектах. 

Урізноманітнили відзначення квестом на території академії та дебатами на тему сталого розвитку.

Олександр Галич, декан факультету економіки та менеджменту ПДАА

- У цій аудиторії буде «круглий стіл», присвячений досвіду співпраці Полтавської державної аграрної академії з проектами, які підтримуються програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні, зокрема, проекти розвитку територіальної громади, з яким ми співпрацюємо з 2011 року.

6 років тому в Україні було обрано 25 вищих навчальних заклади, які інформаційно та матеріально підтримує програма розвитку ООН. Один з них – Полтавська академія, зараз – партнерська організація ООН.

Тетяна Бардіна, помічник ректора ПДАА

- 6 років ми тісно співпрацюємо саме в освітній складовій. В нас запроваджено і дисципліни, які викладаються за питаннями сталого розвитку. Проводяться різні активності для студентів, різні заняття на прогресивних громадах та ще багато чого. Про що хотіли б сьогодні поговорити, підбити підсумки, адже це проект вже завершує свою діяльність, і сьогодні ми б хотіли підвести попередню риску про нашу співпрацю.

Також цього дня на території вишу офіційно відкрили перший в Україні студентський парк цілей сталого розвитку. До таких глобальних цілей входить 17 пунктів, серед яких – подолання бідності та голоду, гідна праця та економічне зростання, відповідальне споживання, гендерна рівність, якісна освіта та інше.

Стрічка новин