У Полтаві для батьків провели спеціалізований форум

У контексті концепції «Нової української школи» в Полтаві говорили про патріотичне виховання сучасних дітей. Майже 70 представників з усіх куточків області сьогодні відвідали Форум батьківської громадськості.

Обласний Форум батьківської громадськості – захід традиційний, проводять його вже одинадцять років поспіль. Цьогоріч говорили про виховання сучасного громадянина-патріота. 

Марина Єщенко, завідуюча відділом національно-патріотичного виховання ПОІППО

- Обираємо ми теми відповідно до запитів батьків, активно з ними співпрацюємо: пропонуємо їм різні анкети, і реагуємо на запити. От яка тема батьків зацікавила цього року, таку, власне, намагаємося максимально розкрити протягом пленарного засідання і під час секційних занять.

За словами організаторів, питання щодо виховання дітей у сучасних сім'ях є досить актуальним.

Марина Єщенко, завідуюча відділом національно-патріотичного виховання ПОІППО

- І що форум є надзвичайно актуальним, що ця тема, адже нові зміни. Нещодавно прийнято Закон «Про освіту», що передбачає, безумовно, трактування цих змін, інновацій для батьків, які вони, можливо, не зовсім розуміють – з телебачення, чи потребують якогось уточнення, допомоги.

Мета форуму – допомогти батькам, дати відповідь на запитання: як правильно виховувати дитину як сучасного громадянина України?

Ніна Курмишева – мати двох дітей. Жінка впевнена: виховання залежить не тільки від батьків. 

Ніна Курмишева, кандидат пед.наук, доцент кафедри менеджменту ПОІППО

- Виховати особистість можна виключно у тандемі: батьки-школа і громадськість. Окремо, відірвано один від одного справи не вийде. Результат буде… якщо й буде, то мізерний.

Сучасна дитина – яка вона має бути, і як її виховувати? Відповідь на це та інші питання батьки і могли отримати на форумі. 

Цього року на обласний захід завітало майже 70 представників із різних районів і міст Полтавської області.

Стрічка новин