В аграрній академії – свято

Близько двох тисяч майбутніх аграрних інженерів та фахівців у галузі машинобудування відзначають день свого факультету в аграрній академії. Вікторини, флешмоби, святковий концерт та багато інших сюрпризів чекає на студентів у рамках тижня інженерно-технічного факультету.

Щороку у другій половині жовтня свій день відзначає інженерно-технічний факультет Полтавської державної аграрної академії. Цей рік не став винятком, і студентів чекає цілий тиждень факультету. З такого приводу до академії завітали гості з Лохвиці, Хоролу та аграрних коледжів.

Богдан Гринов, cтудент інженерно-технічного факультету ПДАА

- З понеділка розпочався тиждень нашого факультету, і щодня у нас проходять якісь заходи. Вчора був флешмоб та фотосесія із сільськогосподарською технікою. Сьогодні у нас день науки, всі студенти нашої спеціальності показують свої досягнення, що вони вміють робити, що вони вже зробили.

Окрім демонстрації наукових досягнень, цього тижня студентів залучать до великої кількості інших подій. Гра між факультетами у волейбол, вікторини, «круглі столи» та, звісно, екскурсії факультетом для майбутніх абітурієнтів, це та багато іншого заплановано на наступний тиждень. Дні інженерно-технологічного факультету у четвер офіційно завершать святковим концертом, також підготовленим студентами академії.

Ігор Дудніков, декан інженерно-технологічного факультету ПДАА

- На факультеті є декілька наукових шкіл. Студенти, які завершують навчання, можуть продовжувати працювати й навчатися в аспірантурі, працювати на викладацьких посадах. Я, до речі, також закінчував цей факультет, і дев'яносто відсотків наших викладачів – це випускники колись Полтавського сільськогосподарського інституту.

Факультет готує фахівців з двох спеціальностей: агроінженерія та галузеве машинобудування. За словами декана факультету Ігоря Дуднікова, зараз на факультеті навчається близько двох тисяч студентів, більшість з яких – юнаки. За час існування останнього тут підготували понад 7000 фахівців та інженерів. На Полтавщині немає жодного господарства чи підприємства агропромислового комплексу, де б не працювали випускники факультету. До того ж, їх можна зустріти майже в усіх областях України, а також за кордоном.

Анастасія Гайдамашко, студентка інженерно-технологічного факультету ПДАА

- Студенти проходять дуже велику практику на факультеті, тому що це не просто теорія, коли ми просто навчаємося, а майже кожного місяця у нас є якась практика, після кожного курсу є виробнича практика. Після першого курсу це було на території академії, де ми могли все потрогати, все спробувати.

Також студенти згадують практику за територією Полтавської державної академії, а саме – майданчик у селі Бречківка та на підприємствах. Факультет весь час оновлює свою матеріально-технічну базу, аби студентам було комфортно та цікаво навчатись. Загалом факультет охоплює шість кафедр, на яких працює 75 викладачів, з них 12 докторів наук та професорів, 37 кандидатів наук, доцентів.

Стрічка новин