Луценко обізвав людей під Радою "гастролерами"

Луценко обізвав людей під Радою "гастролерами"

Луценко підкреслив, що участь у підготовці до перевороту беруть не тисячі людей, які приїжджають до Києва, а "жменька гастролерів"і звинуватив їх у підготовці силового перевороту на "втіху Кремлю"

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявляє, що 150-200 мітингувальників під Верховною Радою за фінансової підтримки з-за кордону готують силовий переворот в Україні.

Про це Луценко сказав під час засідання Ради регіонального розвитку в Києві.

За словами генпрокурора, одним з найбільших надбань Майдану є право на мирний протест, "ба більше - в країні є підстави для мирного протесту громадян". "Влада має помилки, а життя людей достатньо важке", - переконаний він. "Тим не менше, право на мирний протест не означає підготовку до силового перевороту, який затіяла невеличка купка людей – приблизно 150-200 чоловік, які, оголосивши себе єдиними праведниками, вимагають від держави робити тільки те, що вони, за підтримки фінансів з-за кордону, у свій час я це доведу, вони фінансуються з-за кордону, силовими методами за допомогою придбання автоматичної нарізної зброї, підготовки спеціальних збройних схронів хочуть нав’язати Українській державі. Відповідально заявляю: це у них не вийде, no pasaran, вони не пройдуть», - наголосив Луценко. 

"Українська держава буде керуватися Конституцією, законами, волею народу, а не жменьки авантюристів, які хочуть зробити черговий переворот на втіху Кремлю", - запевнив він. Луценко підкреслив, що участь у підготовці до перевороту беруть не тисячі людей, які приїжджають до Києва, а "жменька гастролерів".

Стрічка новин