У Полтаві обирали транспортні фірми, що перевозитимуть пасажирів по області

78 конкурсних маршрутів та 73 конверти з відомостями про перевізників. Їх вивчали члени конкурсного комітету, щоб обрати найкращих та найнадійніших.

В цій залі вирішують, хто перевозитиме полтавців територією області. За столом – представники влади, активісти, полісмени. А на столі – два види документів. Їх подавали претенденти на участь в конкурсі перевезень. Перші вже розпаковані, в них – вся інформація про перевізників: кількість транспорту та працівників, технічний стан, наявність чи відсутність ДТП. У другому конверті – маршрут, на який претендує перевізник. Його відкривають саме під час комісії.

відкривають конверти

На конкурсі – 78 об’єктів внутрішньообласних маршрутів. На деякі з них претендують кілька перевізник одночасно.

- Сукупність маршрутів «Зіньків-Полтава» (2 рейси) – 2 претенденти: Луганське ТП та Зіньківське ТП. «Полтава-Котельва» – 3 претенденти.

Обговорюють на конкурсному комітеті й кількість пільгових пасажирів у транспортному засобі. Присутні нарікають на водіїв, які ігнорують незахищені верстви населення, їхні посвідчення та відмовляють в перевезенні.

Сергій Бутко, секретар конкурсного комітету

- Чому перевізники обмежують до 1 або 2 пільгових місць?! Бо соцзахист не укладає з ними договір на компенсацію, а це є підставою не здійснювати безкоштовні перевезення. Щоб не було соціальної напруги, перевізники йдуть назустріч, і за власний рахунок перевозять.

Відкриті конверти, внесені дані та таємне голосування. Саме під час нього конкурсний комітет виставить бали перевізникам за спеціальною таблицею. Відповідно, переможе той, хто отримає більше балів.

Стрічка новин