Губернатор та голова обласної ради відвідали Новосанжарщину

Валерій Головко спільно Олександром Біленьким взяли участь у відкритті дитячого садочку у селі Крута Балка, оглянули стан забезпечення Андріївської школи-інтернату, а насамкінець – відвідали День решетилівської культури, який пройшов у Нових Санжарах.

Цього разу голова обласної державної адміністрації Валерій Головко та голова обласної ради Олександр Біленький із робочою поїздкою – в Нових Санжарах. І перший пункт відвідин – дитячий садок «Капітошка» у селі Крута Балка. Відкриття дошкільного закладу, говорять тут, полегшить життя мешканцям цього та двох сусідніх сіл, чиї діти зможуть його відвідувати. 

Олександр Павелко, директор дитячого садочка «Капітошка»

- Ми ще не комплектували групи, але передбачається потужність дитячого садочка 30 діток. Дві групи по 15 діток, це і буде потужність нашого садочку.

Відреконструювати садок не могли тривалий час, додає депутат обласної ради Юрій Лебедин, який долучився до реалізації проекту. Проте, знайшли підтримку в особі місцевих бізнесменів, і нині мають сучасний садочок.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- Зараз повністю ліквідована черга в дошкільних навчальних закладах і є можливість дітям ходити в сучасний садочок з усіма зручностями, по европейським стандартам та по стандартам сучасної української школи.

Загалом перевтілення інтернату в дитячий садочок зайняло близько трьох років, а косметичні роботи тривали до самого дня відкриття. 

На честь появи ще одного комунального об'єкту гості подарували закладу новий пилосос та іграшки.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Це сигнал, імпульс для людей, що зміни відбуваються, і вони повинні відчувати ці зміни, повинні кожного дня бачити, що кожна зміна спрямована на просту людину. Те, про що у нас сьогодні була мова, це про відновлення доріг, це теж буде в наступному році реалізовуватися.

Відвідали керівники області і Андріївську санаторну загальноосвітню школу-інтернат. Тут з вересня вже встигло оздоровитися 257 дітей, а тутешні вихованці – діти, які мають легеневі вади, відтак, потребують покращених умов навчання. Валерій Головко та Олександр Біленький наголосили: у майбутньому бюджеті слід врахувати оновлення закладу. Закупка нових ліжок, заміна дошок у навчальних кабінетах, оновлення парт, все це – у планах на майбутній рік.

Оксана Борсук, директор Андріївської ЗОШ-інтернату

- Я дякую за підтримку і голові обласної ради, і голові адміністрації за те, що вони бачать наші проблеми, вчительські проблеми, проблеми загальноосвітніх навчальних закладів. За те, що вони завжди приймають рішення у тому напрямку, щоб зміцнити бази та дати все саме найкраще для дітей Полтавщини, на благо їх освіти та здоров'я.

Побували очільники області і в приміщенні дошкільного навчального закладу «Лелеченька», де за кошти державної субвенції проводилися роботи з теплоізоляції.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- Визначилися, що цей заклад потрібно в край короткий термін привести у відповідність до кращих норм навчальних закладів, що є сьогодні в області. З вівторка буде організована робоча група, що приїде і зробить концепцію закладу. Я думаю, що ми спроможні за рік-два підняти цей заклад.

У рамках робочого візиту Валерій Головко та Олександр Біленький відвідали фестиваль «Решетилівська осінь на Новосанжарщині»: познайомилися з культурою Решетилівки, переглянули концерт за участю місцевих талантів.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Якщо ми згадаємо, років 10-15 назад райони між собою не просто конкурували, вони між собою по-сусідськи спілкувалися. І якраз сьогодні ми цю ідею трансформуємо у такий захід «Решетилівська осінь на Новосанжарщині», це два сусідні райони, які між собою товаришують, спілкуються, конкурують.

У майбутньому, за задумом організаторів, вони очікують на приїзд представників з Нових Санжар до Решетилівки.

Стрічка новин