Фестиваль духовної музики «Небесні Перевесла» зібрав одинадцять колективів

Крім місцевих, завітали й гості з Галичини, а саме Львова. Цього року фестиваль присвятили 65-річчю з дня смерті українського композитора, хормейстера Григорія Давидовського.

Відкритий регіональнмй фестиваль духовної музики «Небесні перевесла» є традиційним і проводиться уже вп'яте.

Олена Родіна, учасниця колективу «Мадригал» Кременчуцької дитячої музичної школи №3

- Наш колектив, мабуть, уже втретє бере участь у фестивалі.

Цього року фестиваль присвячений 65-річчю з дня смерті і упокоєння українського композитора, хормейстера Григорія Давидовського. Останні роки життя чоловік провів у Полтаві, тут керував хоровою капелою обласної філармонії. 

Ніна Камінчук, учасниця самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Лтава» ім.В.Міщенка

- «Небесні перевесла», мені здається, що це саме, що є святе, що потрібно його передати через пісню, через нашу духовність, як ми признаємо це все. Дуже корисна ця справа, я вважаю, потрібно її продовжувати.

Учасники колективу говорять: духовна музика – світла, і підносить душу людини до Бога.

Олена Родіна, учасниця колективу «Мадригал» Кременчуцької дитячої музичної школи №3

- Атмосфера така тепла, приємна. Видно, що люди прийшли підготовлені до цієї музики. Звичайно, духовна музика сприймається не кожною людиною, однозначно. А в залі знаходяться люди, які дійсно цінують, люблять цю творчість. 

Колективи та хори, представлені на фестивалі, виконували різні пісні: молитви та церковні. За словами організаторів, «Небесні перевесла» допоможуть відродити непоборний дух народного єднання в серцях учасників та гостей.

Стрічка новин