Актори Запорізького лялькового театру вчили маленьких полтавців чарівним словам

Вистава про ввічливість до нашого міста приїхала в рамках обмінних гастролей. Запорізький театр протягом тижня показував на сцені п'єсу «Чарівні слова», а полтавські лялькарі у цей час повезли до Запоріжжя одразу дві свої вистави.

Маленький хлопчик Іванко потрапляє у казковий ліс. Повернутися додому йому можуть допомогти чарівні слова. Про силу звичайних «дякую» та «будь ласка» на сцені полтавського театру розповідають запорізькі лялькарі.

Надія Лубенець, акторка Запорізького обласного театру ляльок

- Автор вклав у п'єсу дуже гарну українську мову. Її чарівність, її широту, яскравість, і глядач маленький це все сприймає дуже гарно.

У залі цього дня – підготовлені глядачі. Вони знають і самі чарівні слова, і їхні магічні властивості.

Михайло і Денис, прийшли до Лялькового театру

- Спасибі.

- Дякую, будь ласка, до побачення, доброго ранку.

- А чому ці слова називаються чарівними?

- Тому що, коли їх кажуть, на душі стає добре.

Запорізький театр вперше приїхав до Полтави на гастролі. Прийомом публіки у нашому місті його трупа залишилася задоволеною.

Надія Лубенець, акторка Запорізького обласного театру ляльок

- Дуже гарно нас сприймають, повні зали діточок і в школах, і в садочках. Ми дуже щасливі, що ми потрапили на вашу полтавську землю, тому що це великий досвід.

Виставу «Чарівні слова» протягом тижня мали змогу побачити полтавські діти в рамках так званих «обмінних гастролей». У цей час в Запоріжжі полтавський театр демонстрував одразу дві вистави «Варварині хитрощі» та «Вередливе Зайченя».

Тетяна Вітряк, директор Полтавського академічного обласного театру ляльок

- Це – дуже добрий досвід. Тому що, крім того, що наш глядач бачить щось нове, також артисти, художній склад, вони мають можливість обмінятися досвідом, поспілкуватися, потоваришувати, обговорити нові ідеї.

За період обмінних гастролей актори Запорізького театру відпрацювали більше 20 вистав. Протягом тижня їх переглянуло понад 2 тисячі глядачів.

Стрічка новин