Молодь, яка займається екстримальними видами спорту, зникне з площі перед театром імені Гоголя, пам'ятником Тарасу Шевченку та міським будинком культури, адже нарешті екстремали отримали спеціальні ум

Пустуючий улітку танцмайданчик у парку «Перемога» покрили новим асфальтом і дозволили їм тренуватися там, а в середині вересня відкриють ще один, за Співочим полем Марусі Чурай.

На сьогоднішній день у Полтаві альтернативними видами спорту, за приблизними підрахунками самої екстримальної молоді, займається 100-150 чоловік. Вони беруть участь у змаганнях, але тренуватися їм ніде, тому окуповують площі переважно біля культурних пам'яток. За що неодноразово отримували зауваження від мешканців сусідніх будинків та міліції.

Для того, щоб почати займатися екстримальними видами спорту, говорять екстримальники, потрібне велике бажання, велисипед чи скейт і нормальне асфальтне покриття.

Міська влада пішла назустріч молоді, і коли, нарешті, було вирішено питання по фінансуванню оновлення парку «Перемога», до речі, за рахунок спонсорських коштів, альтернивним спортсменам віддали колишній танцмайданчик.

Екстремальники задоволені, що майданчик використали саме так, і вже перемістилися зі звичних місць тренувань сюди. Велорайдери перевіряють якість нового асфальту, брейкери придивляються, де краще постелити покриття.

Але на цьому співпраця міської влади та представників екстримальних видів спорту не завершується. 1 квітня на святковому карнавалі мер Андрій Матковський пообіцяв побудувати майданчик, де будуть встановлені спеціальні прилади для занять цими видами спорту. Таких об'єктів в Україні всього 2 – у Києві і Донецьку. Полтавський, який зводять за Співочим полем, обіцяє їх перевершити. Депутатський корпус міської ради знайшов спонсора. Але постала проблема із підрядниками, точніше, із сумами, за які ці роботи пропонували виконати.

Проект майбутнього майданчика узгоджували із самими спортсменами, враховували всі їхні побажання. Закінчити будівництво планують до 10 вересня.

Стрічка новин