За минулий рік у 2 рази зменшилася кількість угонів автомобілів

А ще – зареєстровано більше 8 тисяч кримінальних правопорушень, із яких більше 2 тисяч – тяжких та особливо тяжких, за якими винні особи встановлені. Такі цифри оголосили в поліції Полтави під час звіту про свою роботу за 9 місяців року.

Поліція Полтави звітувала про результати своєї роботи за 9 місяців 2017-го.

Олександр Терела, начальник Полтавського відділу ГУ НП в Полтавській області

- На території міста Полтава зареєстровано 8429 кримінальних правопорушень. З яких тяжких та особливо тяжких – 2358. По 1655, по кримінальних провадженнях особи встановлені.

За словами Олександра Терели, у цьому році кількість угонів автомобілів зменшилася майже удвічі – у порівнянні з минулим.

А на дорогах міста сталося понад 1000 дорожньо-транспортних пригод, 80% з яких – через вину водія: неуважність, перевищення швидкості та порушення правил дорожнього руху.

Олександр Терела, начальник Полтавського відділу ГУ НП в Полтавській області

- З початку року на дорогах міста, а також автодорозі Київ-Харків задокументовано 1100 ДТП. 261 ДТП – з потерпілими, 349 людей травмовано, а 22 особи загинуло.

За словами Олександра Терели, за дев'ять місяців відділення поліції отримали 108 повідомлень про зникнення дітей. У 87% випадків малечу розшукали у перший день після звернень. Загалом же кількість безвісти зниклих дітей, говорять у поліції, на Полтавщині кожного року збільшується.

Стрічка новин