Військовослужбовець, педагог, художник та журналіст - кому і де у Полтаві встановлять дошки пам’яті

Військовослужбовець, педагог, художник та журналіст - кому і де у Полтаві встановлять дошки пам’яті

19 жовтня на засіданні виконкому ухвалили ряд рішень про встановлення моморіальних дошок. Про це доповіла начальник управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради Лариса Кречко.

Так, меморіальну дошку військовослужбовцю Збройних сил України, учасникові антитерористичної операції на Сході країни Денисові Лесняку, який захищав державний суверенітет та територіальну цілісність України встановлять на фасаді гімназії №13 (вул. Кучеренка, 1/16).

Із метою збереження та популяризації культурного надбання міста Полтави, меморіальну дошку встановлять також видатному педагогу-організатору Анатолієві Яценку. Її розмістять на будівлі Полтавського професійного ліцею (вул. Сакко, 16-а).

Вшанують пам'ять і Народного художника України Володимира Колеснікова. Меморіальну дошку встановлять на будівлі по вулиці Анатолія Кукоби, 17/2.

Меморіальну дошку відомому громадському діячеві та журналісту, Народному депутату Верховної Ради України ІІІ-го скликання (1998-2002) Олександрові Кулику встановлять за адресою: вул. Лідова, 7.

Питання про розміщення меморіальних дошок попередньо розглядали на засіданнях комісій з питань найменування та перейменування елементів міського середовища та інфраструктури, увічнення пам'яті осіб та подій, засіданнях художньої ради Полтави при управлінні з питань містобудування та архітектури, передає Полтавська міськрада.  

Дані рішення члени виконкому підтримали одностайно.

Стрічка новин