Свій ювілей Лубенський молочний завод зустрів із національним рекордом

Працівники підприємства, яке випускає продукцію під торговою маркою «Гармонія», до 80-ої річниці виготовили найбільший в Україні солодкий сирок. З нагоди свята кращі із кращих робітників заводу отримали відзнаки від керівництва, а закінчилися ювілейні урочистості концертом гендиректора підприємства та Заслуженого артиста України Володимира Дороша.

Молочний завод у Лубнах з'явився у 1937 році. З того часу він залишається одним із провідних підприємств харчової промисловості в Україні. На сьогодні своїм споживачам завод може запропонувати 150 найменувань різної продукції, виготовленої виключно із цільного молока.

Володимир Дорош, генеральний директор ТОВ «Лубенський молочний завод»

- На сьогоднішній день це - флагман нашої промисловості лубенської, це - основний наповнювач лубенського бюджету, це - основний роботодавець з високим рівнем зарплати, а найголовніше це - та компанія, яка вирощує наше українське покоління надзвичайно якісною продукцією, яка користується попитом у нас в Україні.

Популярність молочної продукції, відомої під торговою маркою «Гармонія», працівники підприємства пояснюють її високою якістю. Перш ніж солодкі сирки чи кефір потрапляють на полиці українських магазинів, вони проходять суворий контроль. 

Руслан Русін, начальник департаменту виробництва ТОВ «Лубенський молочний завод»

- Лабораторний контроль починається з підприємства-виробника сировини. Тобто з господарств, які нам поставляють сировину. Там у них є свій лабораторний контроль. Наш водій-експедитор, який приїздить за сировиною, або вони нам її привозять, там ще раз роблять контроль. Потім вхідний - у нас знизу є окрема спеціальна лабораторія для контролю саме молока, сировини.

Сировину перевіряють на кислотність, на густину, на вміст жиру, білку, на наявність води, інших домішок. Після проведення такого аналізу, кажуть на підприємстві, стає зрозуміло, на який вид продукції вона буде використовуватися. Готовий продукт також проходить окремий контроль на відповідність державним стандартам України. 

До свого ювілею Лубенський молочний завод почав підготовку ще рік тому: провели модернізацію системи опалення, започаткували нову профорієнтаційну програму «Майбутнє з «Гармонією», розпочали будівництво центру творчості «Гармонія». З нагоди 80-річчя завод вирішив встановити ще й національний рекорд – виготовити найбільший у державі солодкий сирок.

Шановні пані та панове! Вага цього сирочка - 80 кг! Дякуємо технологам підприємства!

Над появою сирка-рекордсмена трудилися 15 працівників заводу.

Тетяна Ілей, головний технолог ТОВ «Лубенський молочний завод»

- Над створенням сирку працював увесь колектив сирного цеху. Усі брали активну участь. Спочатку розрахували рецептуру, скільки треба було покласти компонентів, потім зробили закладку. Технічно можливості фасувати такий продукт немає, це було зроблено вручну.

Таких працьовитих робітників під час урочистої частини святкування 80-річчя відзначили грамотами та подарунками. На завершення для всіх присутніх у залі заспівав Заслужений артист України Володимир Дорош.

Стрічка новин