Всеукраїнський семінар з декоративно-прикладного мистецтва пройшов у Полтаві

Представники 20-ти регіонів України та члени обласного методичного об'єднання педагогів декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва прибули до Полтави для обміну досвідом. В Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді стартував Всеукраїнський семінар-практикум «Відродження національних традицій у народних мистецтвах Полтавського краю».

У Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбувся Всеукраїнський семінар-практикум «Відродження національних традицій у народних мистецтвах Полтавського краю». Навчитись новому та дізнатися більше про прикладне мистецтво у Полтавському краї приїхали голови обласних та міських методичних об'єднань та керівники гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

Надія Чернобель, директор Полтавського ОЦЕВУМ

- Сьогодні в нас учасниками семінару є представники двадцяти регіонів України та представники, учасники нашого обласного Полтавського об'єднання.

Програма семінару розрахована на три дні. За словами організаторів, за цей час учасникам надається можливість обмінятися досвідом, побувати на майстер-класах та познайомитися з роботою позашкільних навчальних закладів Полтавщини.

Надія Чернобель, директор Полтавського ОЦЕВУМ

- Як ви бачите, сьогодні після відкриття в ОЦЕВУМі відбудеться 11 майстер-класів, які проведуть керівники гуртків нашого закладу і з області для всіх учасників семінару. Також нам дуже цікаво познайомити гостей із відродженням народних традицій і промислів Полтавщини.

Знайомство з Полтавою для гостей почалось з офіційного відкриття семінару та виступів вихованців ОЦЕВУМу.

Софія, вихованка театру моди «Силует»

- Ми тут танцюємо, шиємо костюми та демонструємо їх. Перший номер у нас був «Полтава», і зараз будемо виступати з цим нашим номером «Художник», ось наші костюми.

У програмі семінару «Відродження національних традицій у народних мистецтвах Полтавського краю» – знайомство з кращими напрацюваннями у позашкільних закладах Полтави: ОЦЕВУМу, Палацу дитячої та юнацької творчості, Міського центру позашкільної освіти. Також гості відвідають Гоголівські місця у Диканьці, Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному, музей українського весілля у селі Великі Будища, художні промисли «Оберіг» і «Соломія» у Решетилівці.

Стрічка новин