На Гадяччині чоловіка оштрафували на 850 грн. за побиття працівниці «Полтаваобленерго»

Чоловік отримав 850 грн. штрафу за побиття працівниці «Полтаваобленерго», яка зайшла в його двір, щоб звірити показники лічильника.

Гадяцький районний суд 4 жовтня розглянув матеріали кримінального провадження стосовно чоловіка, який побив працівницю «Полтаваобленерго».  

Згідно даних судового реєстру, 12 грудня 2016 року у контролера «Полтаваобленерго» був плановий обхід в селі Березова Лука Гадяцького району. Близько 10-ї години, коли вона підійшла до подвір’я Володимира Якимейченка – ворота були зачинені. Після цього вона зайшла на подвір’я до його сусідки, яка на її прохання стала йому телефонувати. В цей час контролер побачила господаря та повернулася до його двору. Чоловік став висловлюватися на адресу працівниці нецензурною лайкою. Потім, як розповіла контролер, чоловік завдав їй удар в обличчя і став рукою душити за шию, погрожуючи розправою. Після цього вона втекла з його господарства, зателефонувала своєму начальнику, а вже у сусідки зателефонувала до поліції та до свого чоловіка з проханням забрати її.

Судово-медична експертиза підтвердила завдані контролеру ушкодження, передає Гадацький портал новин «gadiachnews.com».

Володимир Якимейченко свою вину не визнав. Він розповів, що розмовляв з контролером, але не бив її.

Проте суд  визнав Володимира Якимейченка винним та оштрафував його на 850 гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію