На Гадяччині чоловіка оштрафували на 850 грн. за побиття працівниці «Полтаваобленерго»

На Гадяччині чоловіка оштрафували на 850 грн. за побиття працівниці «Полтаваобленерго»

Чоловік отримав 850 грн. штрафу за побиття працівниці «Полтаваобленерго», яка зайшла в його двір, щоб звірити показники лічильника.

Гадяцький районний суд 4 жовтня розглянув матеріали кримінального провадження стосовно чоловіка, який побив працівницю «Полтаваобленерго».  

Згідно даних судового реєстру, 12 грудня 2016 року у контролера «Полтаваобленерго» був плановий обхід в селі Березова Лука Гадяцького району. Близько 10-ї години, коли вона підійшла до подвір’я Володимира Якимейченка – ворота були зачинені. Після цього вона зайшла на подвір’я до його сусідки, яка на її прохання стала йому телефонувати. В цей час контролер побачила господаря та повернулася до його двору. Чоловік став висловлюватися на адресу працівниці нецензурною лайкою. Потім, як розповіла контролер, чоловік завдав їй удар в обличчя і став рукою душити за шию, погрожуючи розправою. Після цього вона втекла з його господарства, зателефонувала своєму начальнику, а вже у сусідки зателефонувала до поліції та до свого чоловіка з проханням забрати її.

Судово-медична експертиза підтвердила завдані контролеру ушкодження, передає Гадацький портал новин «gadiachnews.com».

Володимир Якимейченко свою вину не визнав. Він розповів, що розмовляв з контролером, але не бив її.

Проте суд  визнав Володимира Якимейченка винним та оштрафував його на 850 гривень.

Стрічка новин