Парубій прогнозує, що за недоторканність візьмуться під обід

Парубій прогнозує, що за недоторканність візьмуться під обід

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій прогнозує, що розгляд двох законопроектів про скасування депутатської недоторканності розпочнеться о 12:30, і прийняти рішення вдасться 19 жовтня.

Про це він сказав на початку засідання 19 жовтня.

"Попередньо, за моїм розрахунком, о 12:30 ми зможемо увійти в 2 законопроекти про скасування депутатської недоторканності – депутатський і законопроект, внесений президентом України і визначений як невідкладний. Ми сьогодні по них обох матимемо змогу прийняти рішення і відправити їх в Конституційний суд", - сказав Парубій.  

Він додав, що переконаний, що "для цього є політична воля".

"Думаю, що ми сьогодні можемо дати не просто позитивний результат, а дуже високий результат, близький до 300 голосів. Розгляд буде відбуватися за повною процедурою. Передбачаю, що від 12:30 до 14:00 ми зможемо прийняти це рішення про скасування депутатської недоторканності", - сказав Парубій.

Він додав, що після обіду Рада буде розглядати 3 закони щодо виборчого законодавства: 1068, 1068-1 1068-2.

До того, за словами Парубія, депутати мають закінчити розгляд медичної реформи і двох супутніх законопроектів.

"У нас залишилося близько 100 поправок до медреформи. Близько 10:50-11:00 ми зможемо вийти на голосування по медреформі", - сказав спікер ВР.

"Після того у нас буде два супроводжуючі законопроекти – зміни до бюджету, щоб ця медреформа могла запрацювати, і другий – підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості. Я думаю, що до 12 години ми зможемо цих 2 законопроекти розглянути", - додав Парубій.

Стрічка новин