Полтавський комерційний технікум відсвяткував свій півстолітній ювілей

50 років у цьому навчальному закладі готують фахівців для підприємств торгівлі та громадського харчування. Історію технікуму від заснування і до сьогодення згадували на урочистостях з нагоди ювілею. Відвідав їх з подарунками і міський голова Олександр Мамай.

Біля комерційного технікуму – виставка смаколиків. Національні страви із різних куточків України презентують студенти цього навчального закладу. 

- Ось, будь ласка, до вашої уваги представлені страви Слобожанського краю. Це – жар-птиці наші, перепілочки на картоплі пай, це у нас десерт такий український, райські яблучка, гарбуз з грушею з солодощами.

Готувати такі кулінарні шедеври студенти навчилися на заняттях у технікумі. 

Володимир Степанов, директор Полтавського комерційного технікуму

- Ці 50 років ми готуємо і вже підготували для галузі харчування, торгівлі майже 14 тисяч студентів, фахівці, які виросли в гарних працівників у сфері торгівлі і харчування.

Так само колись опановувала професію технолога пані Ніна. Вона була студенткою першого випуску цього навчального закладу, який сьогодні святкує вже 50-літній ювілей.

Ніна Лисенко, випускниця Полтавського комерційного технікуму

- Спочатку ми навчалися, не було наших цих рідних стін, ми навчалися у другу зміну у с/г технікумі, а потім на Новий рік ми вже вимивали, приводили до ладу наш рідний технікум. І я дуже вдячна долі, що вона благословила мене навчатися у цьому технікумі.

Своє подальше життя Ніна Іванівна також пов'язала із громадським харчуванням.

Ніна Лисенко, випускниця Полтавського комерційного технікуму

- Ці знання, які нам дали вчителі, це не тільки знання по професії, це знання освітні, культурні, навчили нас, як йти по життю.

Викладачів-ветеранів, а також випускників комерційного технікуму різних років як почесних гостей запросили на святкування ювілею. Не зміг оминути цієї круглої дати одного з провідних навчальних закладів Полтави і міський голова Олександр Мамай.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Я з великим задоволенням сьогодні привітаю усіх викладачів, я привітаю з великим задоволенням студентів. Я приготував грамоти, приготував подарунки. І сьогодні, користуючись нагодою, я хочу висловити подяку усім тим, хто стояв у започаткуванні цього технікуму.

Дійсно, без подарунків та сюрпризів на Дні народження технікуму не обійшлося. Колектив закладу отримав від міського голови 50 путівок до міста Лева.

Стрічка новин