Чоловік телефоном повідомив поліцію про вбивство двох жінок
Сказав, що вбив, і чекає поліцейський наряд біля одного із кафе Полтавського району. По приїзду на місце правоохоронці затримали телефонного жартівника, якому наразі загрожує кримінальна відповідальність.
До Полтавського відділення поліції 16 жовтня близько 11.00 надійшло повідомлення від жителя міста Полтави про те, що він вбив двох жінок – зарізав їх ножем. Чоловік повідомив, що чекає на поліцію біля одного з кафе Полтавського району.
На місце одразу виїхала патрульна поліція, слідчо-оперативна група, наряд групи реагування патрульної поліції та медики.
Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації поліції Полтавщини
- Прибувши на місце, поліцейські встановили, що дану інформацію надав місцевий 22-річний молодий чоловік, який перебував у стані алкогольного сп'яніння, і таким чином вирішив пожартувати з поліцією.
Чому так вдіяв – пояснити не може навіть тверезий.
«жартівник»
- Не могу конкретно нічого сказать, конкретно, що мене сподвигло, ну не могу сказать, тому що сам не розумію... Вживав алкоголь. У великій кількості... В клубі.
Молодик говорить: провину визнає, та висновків для себе не зробив... За даним фактом відкрите провадження за частиною 1 статті 383 Кримінального Кодексу України (Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину). Триває досудове розслідування.