У Миргороді полісмени відзначили 22-річну дівчину, яка допомогла зловити ґвалтівника

У Миргороді полісмени відзначили 22-річну дівчину, яка допомогла зловити ґвалтівника

Сам випадок стався 23 вересня. Тоді до поліції повідомили про зґвалтування 19-річної дівчини та спробу застосувати силу проти неповнолітньої. 

На розшук особливо небезпечного злочинця тоді задіяли особовий склад поліції Миргородщини, суміжних районів, а також обласний главк. Орієнтування із прикметами нападника поширили серед населення всіма можливими способами, передає ГУ НП в Полтавській області.

Саме за орієнтуванням 22-річна Марина запримітила чоловіка, схожого за описом на ґвалтівника. Підозрілий чоловік перебував у центрі міста біля магазину. Марина набрала «102» та повідомила у поліцію.

«Чоловік, про якого повідомила Марина, виявися розшукуваним ґвалтівником. Тож ми вдячні їй, а також всім небайдужим громадянам, які безпосередньо приймали участь у встановленні особи злочинця та його затриманні,» - наголосив керівник Миргородського відділу поліції Олександр Мартиш.

У Миргородському відділі поліції Олександр Мартиш відзначив Марину «Подякою за сприяння у розкритті особливо тяжкого злочину та проявлену активну громадську позицію».

Наразі 54-річному нападнику оголосили про підозру у скоєнні ряду тяжких злочинів. До рішення суду він знаходитиметься під вартою.

Стрічка новин