На Семенівщині пенсіонер поїхав велосипедом на бурякове поле і зник безвісти

На Семенівщині пенсіонер поїхав велосипедом на бурякове поле і зник безвісти

Востаннє 63-річного Миколу Карпинського, жителя села Іванівка Семенівського району, бачили вранці 13 жовтня. Тоді він велосипедом поїхав на бурякове поле. 

Про зникнення чоловіка в поліцію повідомила його односельчанка.

Під час першочергових оперативно-розшукових заході, поблизу поля цукрового буряку, куди за інформацією дружини та знайомих прямував Микола Ігнатович, знайшли  велосипед та особисті речі зниклого.

ГУ НП в Полтавській області ГУ НП в Полтавській області

На даний час місце перебування чоловіка залишається невідомим, передає  поліція Полтавщини.

До пошуків Миколи Карпинського залучили весь особовий склад районного відділення поліції та найближчих територіальних органів. Із метою організації пошукової роботи, начальник Головного управління поліції Полтавщини Андрій Замахін сьогодні провів робочу нараду з керівництвом районної поліції та прокуратури, а також – працівниками кримінальної поліції.

"Якщо Ви бачили цю людину або вам відома інформація про обставини його зникнення та місце перебування, просимо зв’язатися з поліцією у зручний для вас спосіб: тел. (05341) 915-77, 912-74, 0957690500 (чергова частина Семенівського відділення поліції), 0953849712 (кримінальна поліція) або 102," - закликають правоохоронці. 

Стрічка новин