7000 км. доріг – Полтавській області: які дороги передадуть у підпорядкування ОДА

7000 км. доріг – Полтавській області: які дороги передадуть у підпорядкування ОДА

В межах реформування дорожньої галузі наступного року в підпорядкування Полтавської ОДА передадуть понад 7000 км. доріг.

Про це говорили під час розширеної наради в Лубенській РДА щодо проведення ремонту на дорогах Полтавської області та Лубенського району зокрема.

В проекті державного бюджету України на 2018 рік вже заклали значні кошти на ремонт доріг.

На сьогодні Полтавська область посідає четверте місце в Україні за обсягом коштів, виділених на ремонт доріг. В 2018 році орієнтовий обсяг фінансування на проведення робіт з ремонту та утримання місцевих доріг у Полтавській області становить близько 646 млн грн. У Лубнах ця сума становить трохи більше 40 млн грн., передає прес-служба Полтавської ОДА.

"Вже наступного року відбудеться передача 7 188 км. доріг місцевого значення, з них на Лубенщині – 399,8 км. Тож опікуватися дорогами відтепер будуть Полтавська облдержадміністрація та органи місцевого самоврядування на місцях," -  зауважив перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

Посадовець повідомив, що проект з капітального ремонту однієї з центральних вулиць Лубен схвалено. Лубни мають найближчим часом отримати додаткові кошти з обласного бюджету — 600 тисяч гривень. Зі сторони органів місцевого самоврядування надійшли пропозиції щодо маршрутів, транспортного сполучення, на основі яких буде формуватися стратегія транспортного сполучення важливих об’єктів.

Найбільш пріоритетні напрямки – опорні школи, до яких необхідно підвозити дітей, медичні заклади, центри надання адміністративних послуг тощо – визначатимуться за участі сільських голів та узгоджуватися з районною владою, службою автомобільних доріг, сусідніми районами тощо.

Також обговорювали питання руйнування доріг великоваговим транспортом, зокрема, встановлення обмежуючих знаків на дорогах загального користування та збереження їх у придатному стані, а також роботи вагових комплексів . Обговорили об’єкти, де є найгостріша потреба у ремонті доріг та остаточно визначилися з проведенням наради за участю керівництва району та обласних служб. На цій нараді, як зазначив Андрій Пісоцький, від Лубенського району чекають пропозицій щодо роботи у визначеному напрямку.

До слова, у підпорядкуванні служби автомобільних доріг Полтавської області залишаться лише чотири дороги: Київ - Харків, Лубни-Миргород-Опішня, Чорнухи-Лубни, Чорнобай-Оржиця-Лубни.

Стрічка новин