Найпоширеніші адміністративні правопорушення у Полтаві – розпиття спиртних напоїв та поява у стані алкогольного сп'яніння у громадських місцях, стверджують правоохоронці

Лише цього року затримано сім з половиною тисяч осіб, охочих до спиртного.

Чинним законодавством України забороняється розпивати спиртні напої на вулицях, стадіонах, у парках, скверах, громадському транспорті. Не стосується це лише підприємств торгівлі та громадського харчування, які мають дозвіл продавати спиртні напої на розлив. Поява у громадському місці в стані алкогольного сп'яніння і розпиття спиртних напоїв - найпоширеніші адміністративні правопорушення у місті, говорять правоохоронці. Так, уже на початку робочого тижня під час проведення рейду на центральному ринку затримали кількох чоловіків, які вирішили відпочити після роботи. На зауваження працівників батальйону патрульної служби реагували однозначно: мовляв, алкоголь у цьому місці завжди розпиває багато людей. Затриманих доставили до райвідділу.

Загалом вже з початку року за появу у стані алкогольного сп'яніння працівники батальйону патрульної служби затримали 7 496 осіб, за розпиття алкогольних напоїв – 90.

Стрічка новин