У Полтаві подружжя підробляло елітні спиртні напої і продавало через Інтернет

У Полтаві подружжя підробляло елітні спиртні напої і продавало через Інтернет

13 жовтня працівники слідчого управління спільно з карним розшуком та прокуратурою області провели обшук в орендованому гаражному приміщенні. 

Виявилося, його використовували для зберігання «елітного» фальсифікату. Зі «схову» вилучили понад 500 пляшок різного об'єму безакцизних алкогольних напоїв, які фактично являються підробкою відомої торгової марки.

«До незаконної діяльності причетне подружжя полтавців: 27-річний чоловік і 26-річна жінка. Вони розміщали інформацію про продаж елітного алкоголю на кількох сайтах. Замовлення на продукцію приймали за телефонними номерами різних мобільних операторів, вказаними в оголошенні. Після оформлення «заявки», надсилали клієнтові номер банківської картки, на яку останній переказував відповідну суму коштів,» - прокоментував заступник начальника поліції Полтавщини Сергій Чиж.

На даний час триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за фактом шахрайства, вчиненого шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки (ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України). Санкція статі передбачає від 3 до 8 років ув’язнення, передає ГУ НП в Полтавській області. 

Сергій Чиж відзначив вагому роль офіційного представника компанії, під маркою якої через Інтернет реалізовували контрафакт.

«Ми вдячні активній підтримці фахівців компанії, які надали підтримку у викритті незаконної діяльності,» - наголосив заступник очільника поліції Полтавщини.

Стрічка новин