Полтавських рятувальників навчали англійці

На Полтавщині відбувся 5-денний тренінг від експертів Рятувальної організації Великобританії

Полтавські та кременчуцькі рятувальники пройшли навчання з реагування на дорожньо-транспортні пригоди та надання домедичної допомоги постраждалим. Цей проект відбувся завдяки взаємодії між Головним управлінням ДСНС України у Полтавській області та Рятувальною організацією Великобританії.

Віктор Попруга, заст. нач. навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області

- Цей рік - це перший рік реалізації даної програми, тобто, перший етап навчань. Проводимо, а далі будуть інші етапи, про які ми вже сьогодні говорили і що обговоримо разом з начальником ГУ Салогубом, вже подальші етапи їх реалізації.

Під час навчання, кажуть полтавські рятувальники, вони мали змогу перейняти досвід від своїх англійських колег.

Олександр Кіт, командир чергового відділу АРЧ АРЗ ГУ ДСНС України в Полтавській області

- Корисні навчання для нас. Ми отримали деякі відповіді на ті питання, які у нас були і будемо працювати далі, щоб удосконалювати це все в реальних діях.

Знання і навички українських надзвичайників протягом навчання високо оцінили закордонні експерти.

Ієн Марріт, керівник проекту

- Зараз на даний момент - добре. Але чим більше вони практикуються, тим краще у них виходить.

По закінченню англійські колеги вручили полтавським рятувальникам сертифікати Рятувальної організації Великобританії, які засвідчили успішне проходження навчань з ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод та надання первинної допомоги постраждалим.

Стрічка новин