За несплату податків – арешт коштів: керівнику підприємства прокуратура повідомила про підозру

За несплату податків – арешт коштів: керівнику підприємства прокуратура повідомила про підозру

За результатами досудового розслідування, проведеного слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Полтавській області, повідомили про підозру голові правління одного з приватних акціонерних товариств за фактом умисного ухилення від сплати податків (ч. 1 ст. 212 КК України) при закупівлі бітумів на суму понад 1 млн. грн. 

Про це поінформував прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби прокуратури області Олексій Бондаренко.                             

За словами прокурора, товариство упродовж 2015-2016 років придбавало за удаваними угодами у підприємств, які входять до складу «конвертаційного центру», послуги та товарно-матеріальні цінності, зокрема бітуми, що використовували для виготовлення асфальтобетонної суміші та облаштування дорожнього покриття.

Проведення «псевдогосподарських» операцій надало можливість незаконно конвертувати безготівкові кошти у готівку, завищити вартість бітумів та мінімізувати доходи підприємства на суму майже 2 тис. грн. за тонну.

Наразі досудове розслідування триває, вживаються заходи для забезпечення відшкодування збитків, передає прокуратура Полтавської області. 

Із цією метою на вимогу прокуратури суд наклав арешт на кошти, що знаходяться на банківських рахунках підприємства.

Стрічка новин