В Київському районі привітали захисників з Днем українського козацтва

Більше сотні гостей зібрав у залі Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді. Тут керівництво Київського району вітало з Днем українського козацтва та вручало захисникам нагороди й подяки.

Напередодні свята українського козацтва та Дня Покрови Пречистої Богородиці у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді привітали захистників України. Під час святкового концерту на військових, ветеранів, поліцейських, медсестер та інших запрошених гостей чекали заслужені нагороди та подяки.

Сергій Синягівський, голова Київської районної в м.Полтаві ради

- У нас, саме у Київському районі, знаходяться всі військові частини, військові бази, навчальний заклад військовий. Тому ми сьогодні вирішили провести цей святковий захід та запросити військових, ветеранів, офіцерів запасу і учасників антитерористичної операції. Сьогодні ми надали їм можливість насолодитися цим концертом.

У концертній програмі взяли участь не лише колективи ОЦЕВУМу, але й військовий оркестр та запрошені гості. 

Сергій Дудко, заступник голови Київської районної в м.Полтаві ради

- Хочу побажати, щоб свята Богородиця покрила всіх, всю нашу Україну, і нарешті завершилася наша війна на Сході. Щоб у такий святий день наші українські хлопці не гинули на неоголошеній війні. Хотілося б, щоб усі були здорові, щасливі, і щоб наша Україна жила в добробуті та добрі.

Запрошені на свято говорять: для них надзвичайно важливо бачити, що про них не забули та їх підтримують. Повна зала гостей зібралася, аби прийняти вітання зі святом та послухати святковий концерт. Окрім військових, цього дня нагородами відзначили активістів, добровольців та медсестер.

Віктор Плескач, доброволець

- Дуже приємно, що запросили. Через те, що я по віку не підходжу у Збройні сили, я доброволець. Приємно за нагороду, що не забувають учасників АТО. Вдячний Київській адміністрації, що не забувають. Бажаю мирного неба, щоб не було в Україні війни.

Стрічка новин