У Полтаві відкрилося перше в місті відділення Angels Post Service (Пошти Янголів)

Вона дає можливість українцям та іноземцям обмінятися культурним подарунком, презентувати себе та познайомитися з особливими людьми. Принаймні, так вважають організатори цього сервісу, наголошуючи на тому, що секретні знайомста, які передбачає Пошта Янголів, обов'язково переростають у невипадкові і дуже особливі.

Упродовж XX століття в Америці існувала спеціальна різдвяна пошта, яка отримала назву «Секретний Санта». За аналогією з нею у Полтаві тепер є своя різдвяна пошта. У місті з'явилося перше відділення Пошти Янголів. Організатори кажуть: зареєструвавшись на відповідному сервісі, ви для когось стаєте таємним янголом.

Ольга Блохина, співорганізатор акції «Christmas connection»

- Ця акція «Christmas connection», вона започаткує дуже гарну звичку обмінюватися подарунками між іншими країнами, між іншими людьми, знайти нових друзів, та далі продовжити кожного Різдва надсилати одне одному подарунки.

Наразі Пошта Янголів об'єднує 52 країни. Суть акції, яка триває 12 тижнів, у тому, щоб вже 24 жовтня на ваш профіль надійшла незнайома адреса, на яку потрібно відправити подарунок. Людину цю ви не знаєте, так само, як і ваша адреса випадковим чином випадає комусь, хто й вам відправить різдвяне диво.

Євгенія Ставицька, співорганізатор акції «Christmas connection»

- Подарунок наш теж має бути особливим, такий, який розповість про людину, її країну, її місто, те, що характеризує її внутрішній світ. Таким чином, місія всієї акції та глобальна ідея - здивувати світ Україною, розповісти про те, що у нас є, наш потенціал, про людей, мультикультурних, різноманітних, креативних.

Організатори цього сервісу наголошують, що секретні знайомства, які лежать в основі Пошти Янголів, обов'язково переростають у невипадкові і дуже особливі. Зробити світ трохи добрішим організатори збираються за 12 тижнів – саме стільки часу залишилось до Дня подарунків 26 грудня. Перше відділення в Україні нещодавно з'явилося у Харкові на базі УТОГу. Обіцяють допомагати із подарунком та відправленням. Останнє здійснюється за рахунок того, хто бажає відправити, але організатори кажуть: працюють над здешевленням цієї послуги. 

Клим Шабалін, співорганізатор акції «Christmas connection»

- З пересилки подарунків бере витрати на себе людина, яка пересилає, - відправник, але ми ініціативною групою ведемо перемовини з «Укрпоштою» про виділення коштів на так звану «соціальну марку», яку ми плануємо залучити разом з «Укрпоштою», і зменшити витрати для таких людей.

На відкриття відділення прийшли ті, хто чув про Пошту Янголів та готовий приєднатися до обміну подарунками. Тут провели невеличке Gift Party, в ігровій формі пройшла міні-презентація та обмін подарунками.

Для тих, хто бажає приєднатися, організатори запрошують приходити та приносити свої різдвяні дива в DREAM Hostel Poltava, де й працює відділення.

Стрічка новин