На Полтавщині рівень злочинності знизився на 5% - прокуратура області

На Полтавщині рівень злочинності знизився на 5% - прокуратура області

Прокуратура Полтавської області 12 жовтня на пленарному засіданні сесії обласної ради звітувала про свою діяльність.  

Прокурор Полтавської області Микола Кармазін зазначив, що упродовж 9 місяців 2017 року працівники органів прокуратури області вжили низку координаційних та наглядових заходів, спрямованих на забезпечення законності та правопорядку в регіоні. Їх результати сприяли стабілізації криміногенної обстановки в області.

Відтак, рівень злочинності знизився на 5%. На 40% зменшилася кількість особливо тяжких, на 6%  - тяжких злочинів.

Спостерігається тенденція до зниження майже усіх видів злочинів. Так, на 12% знизилася кількість зареєстрованих правопорушень проти життя та здоров'я особи, у тому числі на 3% – умисних вбивств, на 31% – тяжких тілесних ушкоджень, на 38% – що спричинили смерть потерпілих. На 11% зменшилася кількість злочинів проти власності. Менше обліковано кримінальних правопорушень проти безпеки руху та експлуатації транспорту, виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод громадян, передає прокуратура Полтавської області.

Суттєво посилена протидія наркозлочинності. Кількість викритих злочинів вказаної категорії збільшилася на 93%. Значно зросла кількість викритих фактів збуту наркотичних засобів. Із незаконного обігу вилучено понад 120 кг наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.

Майже втричі зросло число викритих фактів привласнення, розтрати майна чи заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, наполовину – у сфері службової та професійної діяльності.

Вищим за середній по державі є рівень розкриття кримінальних правопорушень (47,5%, по державі – 38,8%).  

Стрічка новин