За півроку на Полтавщині браконьєри наловили риби на майже мільйон гривень

За півроку на Полтавщині  браконьєри наловили риби на майже мільйон гривень

За півроку на території Полтавської області браконьєри завдали збитків майже на мільйон гривень. Окрім того вилучили 53 транспортні засоби. 

Інформацію щодо результатів роботи, яка проведена співробітниками Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області за період з 1 квітня до 30 вересня оприлюднила очільниця Управління Оксана Кулинич.

«За цей час інспектори викрили 83 порушення. Нараховано 965 тисяч гривень збитків. Сплачено збитків — 110,3 тис. грн. Штрафів за цей проміжок часу нараховано понад 33 тисячі гривень. До речі, найбільше збитків завдано на Кременчуцькому водосховищі в селі Мозоліївка, Глобинського району, коли у браконьєрів вилучили 140 кг незаконно виловленої риби.» – розповіла Оксана Кулинич.

За цей період у трьох випадках уклали угоду про визнання винуватості у вчинені злочину за ч.1 ст.249 ККУ та призначено покарання у виді штрафу 1700 грн. Загалом у порушників вилучили 2,7 тонн риби. Також у порушників вилучили 251 заборонене знаряддя лову, передає Полтавський рибоохоронний патруль. 

«Згідно з правилами любительсько-спортивно рибальства, ловити рибу дозволено тільки вудкою або ж спінінгом. Зокрема, на водоймах загального користування — з берега або з човна, вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше п’яти на рибалку, та спінінгом,» – пояснила Оксана Кулинич.

Стрічка новин