30 психологів з усієї України навчалися, як діяти в надзвичайних ситуаціях

А головне – надавати першу психологічну допомогу. «Вчителями» були тренери, які пройшли відповідний курс згідно із стандартами та вимогами Міжнародного Медичного Корпусу.

Тренінг з надання психологічної допомоги відвідали представники різних областей: Полтавської, Тернопільської, Харківської, Сумської, Черкаської, Дніпропетровської та Запорізької.

Юлія Фалєєва, психолог ГУ ДСНС України у Полтавській області 

- Мета даного тренінгу, в першу чергу, – поділитися власним досвідом та отримати нові знання, якими будуть ділитися сьогодні з нами наші колеги, які є тренерами, які пройшли відповідне навчання згідно стандартів та вимог Міжнародного Медичного Корпусу.

Працівники служби надзвичайних ситуацій говорять: навчання персоналу – нормальна практика. Воно проходить в контексті підвищення професійного рівня, в даному випадку – психологів. 

Анастасія Кучинська, начальник відділу психологічної допомоги ГУ ДСНС у Донецькій області

- З врахуванням того, що в нас на Сході проходить антитерористична операція, і захист населення зараз дуже актуальний в нашому регіоні.

Крім представників органів державної влади, охорони здоров'я та Департаменту освіти і науки, тренінг відвідали і працівники громадських організацій Полтавської області. 

Юлія Фалєєва, психолог ГУ ДСНС України у Полтавській області 

- Це і «Медичний спецпідрозділ «Баррі», Асоціація «Батальйон Небайдужих України», Червоний Хрест присутні, тобто, саме ті, хто співпрацює з нами в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Тренінгові заняття проводяться в рамках співпраці з Міжнародним Медичним Корпусом. 

Анатолій Сичевський, начальник Центру психологічного забезпечення підрозділів ОРС ЦЗ ДСНС України

- До всіх заходів залучаються як представники ДСНС, так і представники органів самоврядування та громадянського суспільства. Всі навчання направлені на покращення реагування в умовах надзвичайних ситуацій для забезпечення безпеки громадян України.

Тренінг триватиме два дні. Організатори обіцяють присутнім навчити їх надавати першу психологічну допомогу.

Анастасія Кучинська, начальник відділу психологічної допомоги ГУ ДСНС у Донецькій області

- Я буду навчатися згідно міжнародних стандартів, які нам будуть пропонувати в рамках кодексу цивільного захисту. Як у нас стоїть захист населення, тому міжнародні стандарти у нас дуже актуальні.

Загалом свою професійну майстерність підвищить 30 психологів з усієї України.

Стрічка новин