Юних екологів області зібрали на базі однойменного дитячо-юнацького табору

Молоді захисники природи з Полтави, Кременчука, Миргорода, Горішніх Плавнів та інших міст й районів прибули, аби обмінятись досвідом та відпочити

Юні екологи та дослідники сільського господарства з Полтави та околиць на три дні залишили свої домівки та прибули до табору «Еколог» задля обміну досвідом у захисті природи. Упродовж усього року захисники природи брали участь у конкурсах, акціях та проектах.

Олег Рязанцев, юний еколог з Решетилівського району

- Наша команда «Астрагал» неодноразово займала перші місця на районі та проходить на область. Також ми беремо участь у різних акціях, таких як «Збережи ялинку», «Допомога зимовим птахам», акція «Первоцвіт».

Директор Полтавського еколого-натуралістичного центру Віталій Бедніна говорить: під час зборів нагородять переможців більше ніж 50 обласних та всеукраїнських конкурсів еколого-натуралістичного спрямування.

Віталій Бедніна, директор Полтавського еколого-натуралістичного центру

- Наші діти Полтавщини активно беруть участь у цих конкурсах. Вони проводяться протягом року, восени підбивають підсумки районних, міських, потім обласних етапів. Хочу вам сказати, що Полтавщина останні 10 років – у числі переможців весь час по рейтингу за еколого-натуралістичними справами, дитячими роботами.

147 колективів-учасників обласних етапів всеукраїнських конкурсів, акцій, проектів отримали грамоти, а керівників колективів, що стали призерами, нагородили листами подяки Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

- Завдяки екологічному фонду виділено гроші на нагородження найкращих команд, тому на сьогоднішній день, після триденного тут перебування і після триденних тут зборів, найкращі команди, які протягом року були відзначені на обласному та всеукраїнському рівні, можливо, десь на районних рівнях, отримають тут нагородження.

Не лише нагороди чекали на юних екологів – на базі табору організували спортивну естафету «Ми – за здоровий спосіб життя», екологічні квести, інтелектуально-розважальне шоу «Україна від А до Я», екологічний брейн-ринг «Розумники та розумниці», дискотеки та багато інших цікавинок.

Михайло Колотій, вихованець Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру

- Наша команда розсошенської гімназії «Шанс» активно бере участь у різних акціях, наприклад, «Збережи довкілля», «Натисни на сміття» і тому подібні. Мене відправили сюди, адже це досить цікаво. Я вважаю, що молодь повинна займатися такими питаннями, адже ми – це майбутнє нашої держави.

Стрічка новин