В обласній раді обговорювали активність полтавської влади у соціальних мережах

Там відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери. Крім висвітлення своєї діяльності, обласні керівники говорили про те, як популяризувати діячів української революції 1917-1921 років.

100 років української революції 1917-1921 років на території Полтавщини почали відзначати навесні цьогоріч. Але різні заходи, кажуть в Департаменті інформаційної діяльності, розпланували на найближчі 5 років. Серед іншого – звичні тематичні виставки, вечори, покладання квітів.  

Вікторія Пилипенко, в.о. директора Департаменту інформаційної діяльності Полтавської ОДА

- Окрім того, забезпечено упорядкування пам'ятників, пам'ятних знаків, місць поховання видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у ХХ столітті. Здійснено благоустрій прилеглих територій. В рамках виконання Закону «Про засудження комуністичного, націонал-соціалістичного, нацистського та тоталітарного режимів» у населених пунктах області на честь відомих учасників подій перейменовано об'єкти топоніміки.

Відповідно, різні заходи запланували районні та державні адміністрації. Хоча, дехто з учасників комісії говорить: у селах взагалі мало знають про це.

Тому пропонують, наприклад, виготовити на наступний рік календарі, де будуть розміщені основні постаті подій 100-річної давнини. Та розповсюдити їх, зокрема, серед освітніх закладів.

Звітували під час комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери про висвітлення діяльності обласної влади в соціальних мережах. Минулоріч губернатор видав рекомендацію створити сторінки облдержадміністрації, її підрозділів і райадміністрацій. 

Вікторія Пилипенко, в.о. директора Департаменту інформаційної діяльності Полтавської ОДА

- Це дійсно такий інструмент, що дозволяє вирішувати проблеми, і засіб комунікації. Найшвидший і найвідкритіший. Не раз при моніторингах відзначалося: Полтавська область є найвідкритішою у плані висвітлення діяльності органів влади.

На сторінку Полтавської обласної державної адміністрації у мережі Фейсбук зараз підписано понад 11 тисяч користувачів.

Стрічка новин