200 байків пронеслися містом у колоні, присвяченій офіційному закриттю мотосезону

Господарі «залізних коней» мали можливість показати себе у всій красі, а ті, хто лише мріє приєднатися до моторуху, – ближче подивитися на мотоцикли своєї мрії.

Мотоцикли вже давно стали частиною дорожнього руху та життя багатьох полтавців. «Автомобілі носять тіло, а мотоцикли – душу», саме так звучить гасло байкерів усього світу. Традиційно на початку жовтня, до настання осінньої непогоди, у місті відбулося офіційне закриття мотосезону. У рамках святкування мотоциклісти зібралися на Площі Соборності, а вже звідти відправилися колоною містом.

Михайло Бурик, на мотоциклі з 2012 року

- У першу чергу, основний посил цієї колони – це нагадати водіям, що незважаючи на те, що погодні умови трохи змінюються, треба бути уважнішими на дорогах, дивитися у сторони, вмикати поворотники, дивитися у дзеркала. Не забувати, що вони – не єдині учасники дорожнього руху, а існують ще водії двоколісних видів транспорту, які більше травмуються навіть від легких зіткнень.

Для мотоциклістів мотоцикли, як і сам моторух, – не лише захоплення, але й частина життя. Регулярні злети та фестивалі не дають ні на мить забути про дух свободи.

Роман Іванів, один з організаторів

- Мотоцикл – це частина мене, частина моєї душі та мого життя. Без мотоцикла я просто себе не уявляю. Ми не можемо без цього, це просто частина нас, це все.

Незважаючи на те, що мотосезон триває лише пів року, цей час мотоциклісти проводять максимально насичено та яскраво.

Олександр Гуменюк, один з організаторів

- Сезон розпочався з його відкриття, 22 квітня. Був сильний дощ зі снігом, і взагалі були не надто сприятливі погодні умови. Проводили багато роботи у місті, виїжджали на різні фестивалі, організували у цьому році вперше свій фестиваль.

Загалом на закритті сезону колоною проїхало понад 200 мотоекіпажів, серед яких байкери не лише з Полтави та області, але й з Харкова та Сум.

Михайло Бурик, байкер

- Літо цього року не радувало нас теплою погодою, і ми насолоджувалися кожним теплим днем, старались виїжджати частіше, проводити на повну літні теплі дні. І ось сьогодні погода також нас порадувала, і на закритті сезону у нас тепла та сонячна погода. Востаннє у цьому році можна проїхатись, у когось сезон закривається, у когось – ні.

Стрічка новин