У мікрорайоні Огнівка відкрився перший магазин мережі «Добро»

Такі домашні крамнички, у яких можна знайти основні продукти харчування за новими стандартами виробництва і обслуговування, обіцяють встановити по всьому місту, аби полтавцям було зручно придбати найнеобхідніше поряд зі своїм домом.

Магазин біля будинку – це завжди свіжі продукти вітчизняного виробника. Мережа «Добро» сповідує нові стандарти виробництва і обслуговування, адже кожден покупець заслуговує найкращого. Перший магазин «Добро», який з'явився по вулиці Огнівській, – лише початок будівництва у Полтаві великої мережі. Незабаром домашні крамнички будуть і в інших мікрорайонах Полтави. Однак кількість їх залежатиме від потреб.

Керівництво «Полтавського хлібокомбінату» досягло домовленості з міською владою, аби встановити пільгові ціни у мережі магазинів «Добро» для ветеранів та верств населення, які мають обмежені фінансові можливості.

Свято відкриття домашньої крамнички супроводжували конкурси для найменших споживачів, розіграші призів, дегустація поживної продукції. Провели обряд освячення. Зручні магазини «Добро» поблизу домівок мають стати справжніми крамничками. А це значить – на покупців завжди чекатимуть привітні продавці, смачні (бо свіжі і корисні) продукти, а головне – поживний, цілющий, духмяний хліб.

Стрічка новин