Полтавець у власній квартирі налагодив підпільну майстерню з виготовлення та переробки зброї

Правоохоронці затримали чоловіка, здійснивши контрольну закупівлю та спіймавши його «на гарячому»

Під час спецоперації з припинення обігу нелегальної зброї поліцейські отримали оперативну інформацію, що один із місцевих жителів ремонтує та продає зброю.

Руслан Бірюков, заступник начальника поліції Полтавщини

- Було здійснено контроль за вчиненням злочину та проведено оперативну закупівлю вогнепальної зброї на одному з ринків міста Полтави. В ході проведення подальших оперативно-розшукових заходів було здійснено другий контроль за вчиненням злочину та проведено оперативну закупівлю у вказаного громадянина, та вже при закупівлі вогнепальної зброї (другої) його було затримано «на гарячому».

Поліцейські разом з працівниками прокуратури у ході обшуків вилучили пістолети, набої до газових пістолетів, запчастини до них та до гвинтівок. Крім того, підозрюваний мав власну торгівельну точку, де займався реалізацією зброї. Все вилучене направлено на експертизу.

Розпочате кримінальне провадження за ст.263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії. А правоохоронці тим часом нагадують, що в області триває місячник добровільної здачі зброї. Мається на увазі, що будь-який громадянин може віднести до найближчого райвідділу будь-яку одиницю зброї або комплектуючі до неї, та не понести за це покарання. Крім випадків, коли екземпляр причетний до здійснення особливо тяжких злочинів.

Стрічка новин