З професійним святом у Полтаві вітали юристів

Правознавцям подарували святковий концерт, а найкращих за досягнення і успіхи в роботі відзначили грамотами та квітами

Професія юриста важлива в сучасному суспільстві. Уже 20 років дата 8 жовтня є символічною. 

Олег Тимченко, начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області

- Щорічно в Україні 8 жовтня відзначається професійне свято – День юриста. Це свято вчені пов'язують з виданням зводу збірки законів Ярослава Мудрого «Руська правда», що стало в подальшому правовою основою для розвитку держави Київська Русь.

На святкування запросили ветеранів органів юстиції, начальників відділів державної реєстрації актів цивільного стану, державної, виконавчої та реєстраційної служб, начальників районних, міськрайонних, міських управлінь юстиції. 

Любов Висоцька, начальник відділу ДРАЦС Шевченківського району ГТУЮ у Полтавській області

- Відділ ДРАЦС вважає це своїм святом, тому що свято є і в нотаріусів, свято є і у виконавців. А у відділів ДРАЦС це, мабуть, рідне свято. Тому що так склалося у нашій Україні. Тому вітаю всіх, всіх, всіх юристів, які працюють на благо нашої України.

Місія юристів – захищати честь, права і свободи громадян. Саме правознавці повинні підтримувати стабільність у суспільстві.

Олег Тимченко, начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області

- Наші працівники працюють задля захисту прав і законних інтересів наших громадян. Хочу в цей день привітати всіх юристів з професійним святом. Побажати мирного неба над головою, здоров'я, успіхів, наснаги, стабільності, добра, добробуту юристам та родинам.

Після церемонії нагородження правознавців своїми номерами вітали творчі колективи.

Стрічка новин