Юні художники представили свої роботи на фестивалі дитячої творчості

Майстерність володіння пензликом продемонстрували учні художніх шкіл усього міста та його околиць

Вероніці 9 років, 5 з яких вона займається образотворчим мистецтвом. Сьогодні дівчинка вже не вперше бере участь у такій виставці. У Художньому салоні представлені не лише роботи таких досвідчених художників, як Вероніка, але й дебютні. Так вперше на загал свої малюнки показує Анастасія. Їй 10 років, але малювати почала лише 8 місяців тому.

Вероніка Вінницька та Настя Акімова, юні художниці 

- Я найбільше люблю малювати природу, різні пейзажі, а ще я люблю щось придумувати та малювати.

- А я люблю малювати квіти.

- У мене на сьогоднішній виставці представлено «Дерево життя».

- А у мене овочі, квіти, там, де я себе малювала.

На експозиції представлені роботи не лише вихованців полтавських гуртків образотворчого мистецтва, а й гостей з області. Багато робіт прибули до Художнього салону з Опішні.

Юлія Кішева, керівник студії образотворчого мистецтва «Веселка»

- Юлія Перепекіна, ось ми бачимо її картини студії «Ультрамарин», вона зустрілася з Юрієм Олексійовичем і запропонувала свою ідею зробити дитячу виставку. Так як у неї робіт було на пів зала, вона запросила мене, а потім ще та ще студії з художньої школи та школи мистецтв. І так народилася ця дитяча виставка.

Гості салону, діти та їх художні керівники в один голос запевняють, що такі виставки необхідні для юних талантів, а ще вони мріють, щоб такі експозиції стали традиційними.

Юрій Самойленко, голова правління Полтавської обласної організації Національної спілки художників України

- Ідея прийшла, тому що ми постійно звертаємо увагу на дитячу творчість. Я думаю, що це майбутнє, і це найголовніше. Тому проходили виставки дитячі й Максима Мазура, п'ятирічного хлопця, а зараз – вже члена Спілки разом зі своїм батьком, і спільні були виставки. А цю виставку ми взагалі вирішили назвати «Фестиваль дитячої творчості».

Стрічка новин