Із школи – в гімназію

Гімназія №17 вперше відчинила свої двері в 92-ому році. Тоді вона ще мала статус школи. Новітні методи викладання, міжнародні проекти, всеукраїнські конкурси і чисельні перемоги в них – саме це перетворило навчальний заклад в елітний. 

Вона ще зовсім молода. Існує лише чверть сторіччя. Та за свої 25 років встигла вже відзначитися.

- Пам'ятаю красиву споруду. Ми всі із захватом на неї дивилися і чекали, коли прийдемо на 1 вересня

Мова про сімнадцяту гімназію, що на Леваді. 25 років тому там пролунав перший дзвоник. А це – перший педколектив, тоді ще школи з її першим директором.

Олена Голтвяниця, директор гімназії №17

- Наказ про її відкриття був 1 вересня 1992 року. А я очолюю гімназію впродовж 11 років.

Пані Жанна – вчитель початкових класів. Викладає дітям з перших днів функціонування школи.

Жанна Капустянська, вчитель гімназії №17

- Я згадую перший клас, бо для мене то був теж «перший» клас. Я, як і дітки, прийшли перший раз в перший клас. Я пам'ятаю, що все було чудово, я отримала задоволення від уроку. І цей настрій у меня зберігся впродовж життя.

У 2007 році школа здобула статус гімназії – елітного навчального закладу. Це стало ще більшим стимулом для освітньої модернізації. Акцент зробили на вивченні іноземних мов. Педагоги їх викладають з першого класу. В мовному асортименті – не тільки англійська та німецька, а ще й польська.

Олена Голтвяниця, директор гімназії №17

- Із статусом змінилися підходи до навчання, змінився навчальний план, розширилася можливість співпраці з ВНЗ, з'явилася можливість поглибленого та профільного вивчення ряду предметів.

Зараз в школі навчаються 1300 учнів – це 41 клас. 18 з них – початкові. Технічне оснащення відповідає статусу: проектори, сучасні комп'ютери, оновлені класи. Є там навіть питні фонтанчики.

Олена Промська, вчитель гімназії №17

- У нас концепція нової української школи, бо прийняли новий Закон «Про освіту...». Ми змінюємось, ми інтегруємося в суспільство, змінюються методи та прийоми.

В цей день разом з ювілярами – й очільник міста.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Діти, які живуть на Леваді і навчаються в цій гімназії, дають найкращі результати. Якщо школа дає певні результати, і вони перевищують показники, заплановані Управлінням освіти, то ми переводимо школу в гімназію. І саме слово «гімназія» відповідає само за себе для всіх навчальних закладів.

Модернізація триватиме! На покращення умов та ремонт навчального закладу виділили майже півтора мільйона гривень із міського бюджету.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію