Півстолітній ювілей відзначив Полтавський коледж нафти і газу

Святкові заходи з цієї нагоди у закладі тривали протягом року, а от заключні урочистості відбулися цими днями. Святковий концерт у стінах коледжу зібрав кілька поколінь своїх випускників, які багато років працюють у нафтогазовій галузі області. Привітання з ювілеєм навчальний заклад отримав і від свого так званого «старшого брата» - Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

1967 року у Полтаві відкрили нафтовий геологорозвідувальний технікум. З часом він змінив свою назву, ставши Коледжем нафти і газу. Зараз цей заклад вже відзначає 50-літній ювілей.

Любов Шумська, директор Полтавського коледжу нафти і газу

- Зараз нафтогазова галузь стрімко розвивається і так само відчувається підйом і в нашому навчальному закладі. 50 років - для нас це не просто свято, не просто ювілей, а це якраз привід задуматися над новими здобутками, ставити собі нові цілі і досягати їх.

Вітають із Днем народження коледж його випускники. Багато років тому саме геологорозвідувальний технікум закінчив гендиректор НТП «Бурова техніка» Віталій Вітрик. Каже: жодного разу не пошкодував про вибір навчального закладу.

Віталій Вітрик, генеральний директор НТП «Бурова техніка»

- У нас в Полтаві на той час було два заклади - м'ясо-молочний технікум, який всі знали і всі туди йшли, бо їсти хотіли, і був геологорозвідувальний. Це був новий, цікавий напрямок, нестандартний, ми туди пішли.

Нафтогазовий напрямок і зараз приваблює молодих людей. Аби студентам розвиватися у цій галузі, на Полтавщині, кажуть почесні гості коледжу, є все: і навчальні заклади, і підприємства для проходження практики.

Олег Пругло, заступник голови Полтавської ОДА

- 47% газу і 7% нафти - це Полтавська область для України видобуває. Тому важко переоцінити те, що робить технікум, те, що вони зараз, те, що вони зараз працюють з технічним університетом. Фахівці, які випускаються, вони мають і попит, і високу кваліфікацію для нашого нафтового господарства.

Дійсно, 5 років тому коледж став структурним підрозділом Полтавського національного технічного університету. З того часу розпочалася нова сторінка в історії навчального закладу. Разом з університетом на сьогоднішній день він забезпечує студентів системою безперервного навчання.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Випускники коледжу після завершення навчання, отримавши диплом за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст», вступають до університету на прискорену форму навчання і навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр». На відміну від інших вступників, це - абітурієнти, які мають професійну і практичну підготовку. Безумовно, це підвищує якість підготовки студентів.

Самі студенти також приєдналися до привітань улюбленого коледжу. Їхній подарунок - патріотичний флеш-моб.

Стрічка новин