Поліцейські розкрили вбивство чоловіка

Із заявою про те, що за місцем проживання знайдено тіло 28-річного чоловіка, звернулася сестра загиблого. Хто вбився – поліцейські виявили майже одразу.

Наприкінці вересня до Карлівського відділу поліції звернулася 29-річна жителька одного із сіл району. Вона повідомила, що за місцем проживання свого брата виявила його тіло без ознак життя. Приїхавши на місце, правоохоронці знайшли загиблого з численними тілесними ушкодженнями у передпокою будинку.

Провівши комплекс оперативно-пошукових заходів, вдалося з'ясувати, що до смерті чоловіка причетні двоє його односельців віком 21 та 25 років.

Руслан Бірюков, заступник начальника поліції Полтавщини

- Було встановлено, що до скоєння злочину мають відношення двоє співмешканців цього ж села. Спільно з прокуратурою Полтавської області були проведені санкціоновані обшуки та задокументовано їхню злочинну діяльність. В ході проведення вже з ними слідчих заходів вони визнали свою вину та розказали всі обставини скоєного ними вбивства.

Напередодні односельці прийшли додому до потерпілого. Під час конфлікту вони завдали 28-річному господарю численні тілесні ушкодження, від яких останній помер. 

Поліцейські встановили, що саме вбивство відрізнялося особливим цинізмом і жорстокістю. Односельці катували господаря, власне, від чисельних побоїв чоловік і загинув.

Правоохоронці вилучили й знаряддя, за допомогою якого вони наносили удари, а також встановили мотиви, які штовхнули чоловіків на цей вчинок.

Обох затримали. Судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Відповідно до чинного законодавства, їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.

Стрічка новин