Холодний ресайклінг та двошарове покриття: біля Полтави ремонтують дорогу М-22 Полтава-Кременчук

Холодний ресайклінг та двошарове покриття: біля Полтави ремонтують дорогу М-22 Полтава-Кременчук

Міжнародна автомобільна дорога М-22 Полтава-Олександрія з’єднує Полтавську і Кіровоградську області та великі промислові міста Кременчук та Горішні Плавні з іншими населеними пунктами та промисловими регіонами.

Протягом 2016 та 2017 років тут проводять капітальні та поточні ремонти. Днями дорожники розпочали ремонтувати ділянку з 6 по 32 кілометри.

Протяжність автодороги Полтава-Олексадрія в межах Полтавської області, що знаходиться на балансі Служби автодоріг, складає 111,2 км., передає прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області.

У 2016 році, за рахунок проведення капітального та поточного середнього ремонту, відкрили рух на ділянках загальною протяжністю 23,4 км у Кобеляцькому та Козельщинському районах. Цього року роботи продовжуються.

"Підрядна організація ТОВ «Ростдострой» наразі завершує роботи 2016 року та проводить ремонти на нових ділянках автомобільної дороги з 32 по 92 км. Дорожники застосовують метод холодного ресайклінгу. Лише після цього влаштувуємо двошарове асфальтобетонне покриття та верхній шар покриття із ЩМА (щебенево-мастикового асфальтобетону)," – розповів начальник Служби автодоріг Володимир Трояновський.

Днями підрядник розпочав роботи і на новій ділянці: з 6 по 32 км. Нині тут проводять спушування покриття, далі здійснять регенерацію за допомогою спецтехніки.

Роботи з ремонту дороги М-22 проводять як за кошти державного бюджету, так і на умовах співфінансування з обласного бюджету.

Стрічка новин