Кооперативному коледжу – 60!

Технологи, бухгалтери, юристи – тут виховують молодших спеціалістів у різних галузях. 1 вересня 1957 року тоді ще кооперативний технікум вперше відчинив свої двері студентам. З того часу змінився і викладацький склад, і система навчання. Зараз він являє собою навчальний заклад споживчої кооперації області.

Раніше він був такий, тепер – такий. Це кооперативний коледж, щоправда, із вершкового крема.

- Ми готували торти з бісквіту. Вони всі різні: медовик, сметанник, чізкейки.

Тут технологи виготовляють торти, правознавці вивчають закони, а бухгалтери – фінансові прийоми. Навчається тут в середньому півтори тисячі студентів.

Віктор Іноземцев, директор Полтавського кооперативного коледжу

- На спеціальності: технолог, готельно-ресторанний бізнес та правознавство у нас щороку конкурс. На одне місце – від 3 до 4,5 людей.

Ефектний зовні та скромний усередині. Тут, як і в будь-якому закладі, звичайні коридори, аудиторії, та особливо виділяється куточок досягнень. За склом розташувались десятки кубків. А це вже інша дошка. На ній – фото студентів, якими пишаються.

Віктор Іноземцев, директор Полтавського кооперативного коледжу

- Наші випускники на ринку праці користуються попитом. Процент працевлаштування складає майже 90%.

Галина Хмилик викладає в кооперативному коледжі 34 роки.

Галина Хмилик, викладач в Полтавському кооперативному коледжі

- Я ровесниця коледжу. Я 1957 року народження, прийшла працювати у 83-му. Викладаю особливості зарубіжного та ресторанного сервісу.

Раніше цей навчальний заклад називався технікумом, вже кілька років – це коледж. Та освітяни зізнаються, окрім назви, змінилися й методи викладання.

Галина Хмилик, викладач в Полтавському кооперативному коледжі

- Змінюється склад викладачів, з'являються новітні технології навчання. Багато уваги приділяється патріотичному та національному вихованню, здоровому способу життя. Наш коледж має гарний імідж.

Цей день – особливий для викладачів та студентів коледжу – йому виповнилось 60 років.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- 60 років для коледжу – велика дата, 60 років для історії – ніщо. Але коледж живе своїм життям. За 60 років понад 40 тисяч студентів було випущено з цього кооперативного коледжу. Саме торговий світ, торгівля може спасти нашу Україну.

А ті, хто присвятив своє життя коледжу, отримали подарунок від міського голови – 25 путівок на двох до Львова вручили ветеранам праці.

Стрічка новин