Аграрна академія відкриває нових зірок

Восени щороку навчальний заклад влаштовує Вечір першокурсників. Під час нього студенти демонструють свої таланти: вокальні, хореографічні, гумористичні.

Вже більше місяця Олександр Супрун носить горде звання студента. За цей час в аграрній академії, каже, вже встиг освоїтися.

Олександр Супрун, студент ПДАА

- В школі набагато важче було, там якось не так здружувалися. А тут навпаки, не те, що сам за себе, а один за всіх і всі за одного. Отак тут.

Сьогодні хлопець буде захищати честь факультету економіки і менеджменту на Вечорі першокурсника. Разом із новими друзями-КВН-щиками на сцені жартуватиме.

Олександр Супрун, студент ПДАА

- Я в школі з 4 класу грав у КВН. Тягне сюди. Сцену люблю. Мене помітили, запросили грати в КВН, я погодився.

Щороку знайомство із першокурсниками Аграрна академія проводить саме на цьому святі. 

Валентина Аранчій, ректор ПДАА

- Як у кожній родині існують свої традиції, точно так же уже 100 років існують певні традиції в Полтавській державній аграрній академії. І от за сучасної нашої історії уже більше 10 років - у нас це Свято першокурсника. Це перше свято для бувших абітурієнтів, а зараз – студентів першокурсників.

Настрій у залі на початку свята створюють відомі в академії гумористи. Їх на сцені змінюють новачки. Із 700 першокурсників, які навчаються на 19 спеціальностях, обрали кращих із кращих вокалістів, танцівників, музикантів. Не виключено, що вже зовсім скоро вони поповнять лави багатьох колективів художньої самодіяльності, що діють при аграрній академії.

Марина Глушко, студентка ПДАА

- У нас дуже багато вокальних колективів. Є багато можливостей виїхати навіть за кордон на різноманітні конкурси, і в Полтаві можна виступати в академії. В академії - це краще, що може бути. Мені дуже подобається навчатися тут.

Свято першокурсника традиційно поєднали із привітаннями викладачів із Днем працівників освіти. Наприкінці концерту студенти кожного з факультетів отримали солодкі подарунки.

Стрічка новин