425 тисяч осіб у Полтавській області отримають пенсію

425 тисяч осіб у Полтавській області отримають пенсію

За попередніми підрахунками, на Полтавщині для 425 тисяч пенсіонерів перерахують пенсію. 

Пенсійні виплати проведуть відповідно до ухваленого Верховною Радою закону про пенсійну реформу проведуть автоматично і займе це 2-3 дні.

Про це говорили під час селекторної наради під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Міністра соцполітики Андрія Реви та керівника Пенсійного фонду України Олексія Зарудного, передає Полтавська ОДА.

Про ситуацію у регіоні розповів заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий.

«На Полтавщині 100% готовність до пенсійної реформи. За приблизними підрахунками, з 440 тисяч пенсіонерів області, для понад 425 тисяч буде здійснено перерахунок. Тобто, перерахунки проведуть для «левової частки» пенсіонерів області. Дана реформа дієва і дуже важлива. Адже зміни системи виплат спрямовані на встановлення трьохрівневої системи пенсійного забезпечення! Це дасть можливість контролювати процес детінізації заробітних плат, що сприятиме наповненню як місцевих бюджетів, так і Пенсійного фонду,» - наголосив Роман Товстий. 

Під час наради Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Президент Петро Порошенко має намір підписати закон про пенсійну реформу до 9 жовтня.

Стрічка новин