Жінка, яка працювала за кордоном, приїхавши додому, не знайшла свого сина

Жінка, яка працювала за кордоном, приїхавши додому, не знайшла свого сина

Останній переховувався і від поліції. В чому його підозрюють, і чи знайшли хлопця – у сюжеті далі.

До Полтавського відділу поліції звернулася 33-річна жінка. Вона повідомила, що не знає, де наразі перебуває її 15-річний син. 

Віктор Кириченко, працівник ювенальної превенції поліції Полтавщини

- Протягом години працівниками ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Полтавській області було встановлено місце знаходження вказаної дитини. Під час перевірки також було встановлено, що хлопець має проблеми із законом: на даний час в Кобеляцькому відділі поліції мається кримінальне провадження, в якому дитина підозрюється в п'яти епізодах крадіжок.

мати юнака

- В зв'язку з тим, що знаходжусь на заробітках, щоб утримувати двох дітей, син залишився трохи, мабуть, без контролю, хоч ми маємо з ним дуже довірливі стосунки, між нами нема якби проблем. І він зізнається в тому, що має проблеми, але не бореться з ними самостійно.

Син тим часом, говорить мати, мав жити у родичів колишнього чоловіка. Утім, коли повернулась, виявилось, що хлопець не ходить до школи, проживає у друзів і ніби вживає наркотики.

Юнак не заперечує, що має проблеми і з наркотиками, і з крадіжками. Останні здійснював, бо мав борги. 

знайдений хлопець 

- В перший раз в шостому класі попробував наркотичні речовини. За відсутності матері, яка знаходилася за кордоном на заробітках, не слухавши її, робив по-своєму.

На пошуки юнака пішло кілька годин. Наразі неповнолітнього передали матері, а за фактом його протиправних дій триває досудове розслідування.

Стрічка новин