Продавали по дорозі: двоє чоловіків на Полтавщині збували селянам зібране зерно підприємства

Продавали по дорозі: двоє чоловіків на Полтавщині збували селянам зібране зерно підприємства

Наприкінці вересня під час патрулювання території Чутівського району дільничні офіцери поліції «на гарячому» затримали 45-річного чоловіка, що продавав зерно, яке перевозив.

Водій здійснював доставку зібраного врожаю кукурудзи, що належить одному з приватних сільськогосподарських підприємств. Перед тим, як перевезти зерно до складу, продав майже тонну кукурудзи місцевим жителям.

Поліцейські вилучили викрадене зерно, а за фактом скоєння крадіжки відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України, передає ГУ НП в Полтавській області.

Так само вирішив «підзаробити»  41-річний водій Камаза, який перевозив кукурудзу до елеватора. Дільничні затримали чоловіка у лісопосадці, коли він набрав кукурудзу у мішки. Правоохоронці вилучили з місця події 850 кілограмів кукурудзи.

ГУ НП в Полтавській області ГУ НП в Полтавській області

За фактом крадіжки відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України. Санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді арешту до шести місяців або позбавлення волі на строк до трьох років.

Стрічка новин