Спортсмени-держслужбовці Полтавщини увійшли в сімку кращих по Україні

Спортсмени-держслужбовці Полтавщини увійшли в сімку кращих по Україні

Наприкінці вересня в Ужгороді відбулася Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд держслужбовців, де спортсмени з 21 області та Києва демонстрували свої здібності.

Спершу змагання проводили в Алушті, а останнім часом їх перенесли на Закарпаття. Тож і цьогорічна 19-та спартакіада державних службовців пройшла в ужгородському спорткомплексі «Юність». Полтавщину представляли 24 спортсмени-держслужбовці, передає прес-служба Полтавської ОДА.

Прес-служба Полтавської ОДА Прес-служба Полтавської ОДА

Серед них начальники відділів і управлінь адміністрацій, заступники начальників та голів РДА, спеціалісти, завідувачі секторами, інспектори, юристи тощо. А саму збірну представляв заступник голови Полтавської ОДА, керівник апарату ОДА Микола Білокінь.

«З областей приїздить багато сильних спортсменів, але ми виявилися не гірше - Полтавщина виборола сьоме місце. Можемо похвалитися нашим шахістом Миколою Півнем з обласного держказначейства. Він здобув першість у командних змаганнях і посів перше місце в індивідуальному заліку. Тенісисти взяли п’яте, шашки — сьоме місця. Хочу висловити подяку нашій футбольній збірній. Дуже сильна команда. Незважаючи на 9 місце, відмічаю їхнє бажання працювати в команді, старанність, напористість, - державницький підхід.» - зауважив Микола Білокінь.

Минулого року Полтавщина здобула дванадцяте місце. Завдяки командній роботі команда з Полтавської області цього року увійшла в десятку, і навіть у сімку кращих.

«Вважаю, все вдалося на 80%, і ще є резерви та потенціал у наших спортсменів. Завжди стоїть завдання показати високі результати. Утім часто тренування дає кращий результат, а на виступах спрацьовує психологічний фактор. Вони ж не професійні спортсмени, і, коли такий високий рівень заходу, коли приїздить уся Україна, держслужбовці, представники адміністрацій, то важко побороти хвилювання.» - наголосив посадовець.

Стрічка новин