Президент України Петро Порошенко ввів у дію секретне рішення РНБО про військово-технічну співпрацю

Президент України Петро Порошенко ввів у дію секретне рішення РНБО про військово-технічну співпрацю

У вівторок, 3 вересня, Петро Порошенко підписав указ №304/2017 про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України, затвердженого 13 вересня 2017 року, про військово-технічну співпрацю України з окремими державами, повідомляє сайт президента.

"Ввести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 вересня 2017 "Про внесення змін до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 серпня 2015 року" Про військово-технічну співпрацю України з окремими державами" (додається, таємно)", - сказано в першому пункті документа.

Указ набрав чинності в день його публікації. Контроль за його виконанням покладено на чинного секретаря РНБО Олександра Турчинова.

Первісне рішення РНБО «Про військово-технічне співробітництво України з окремими державами» президент увів у дію указом, підписаним просто в день ухвалення цього рішення, 28 серпня 2015 року.

У травні того ж 2015 року, більш ніж через рік після початку гібридної агресії Росії проти України, Кабінет міністрів України денонсував укладену 1993 року угоду з Росією про військово-технічне співробітництво.

Стрічка новин