9 млн. грн. – 13 сімей учасників АТО: Полтавщині дали кошти на квартири військовослужбовцям

9 млн. грн. – 13 сімей учасників АТО: Полтавщині дали кошти на квартири військовослужбовцям

Полтавській області на виконання постанови Кабміну затвердили близько 9 млн. грн. на забезпечення житлом 13 сімей учасників АТО. 

За рішенням уповноважених комісій при РДА та міськвиконкомах кошти перераховані на спеціальні рахунки заявників в «Ощадбанку».

На сьогодні за рахунок виплаченої компенсації житло придбали п’ять сімей. З них дві сім’ї загиблих учасників АТО з Решитилівського району й Полтави та три сім’ї атовців з інвалідністю ІІ групи з Кременчука, Горішніх Плавнів і Кобеляцького району. Решта ще підбирають житло, але компенсацію вже отримали, передає Полтавська ОДА на офіційній сторінці у соцмережі.

«За дорученням Мінсоцполітики надали додаткові кошти й родинам учасників АТО, що стали на квартирний облік з 1 квітня по 15 липня цього року. На підставі інформації від РДА та міськвиконкомів Департамент компенсував потребу в коштах на житло шістьом сім’ям атовців — з Полтави, Кременчука, Лубен, Кобеляцього та Миргородського районів. З урахуванням нерозподіленого залишку на рахунку бюджету вона склала близько 4,68 млн грн,» — говорить перший заступник директора Департаменту праці та соцзахисту населення, начальник управління фінансів та стаціонарних установ Ніна Черняк.

Саме цю суму на вересневому засіданні Уряд виділив Полтавщині, розподіляючи між областями додаткові кошти для компенсації.

Утім, родина з Кобеляцького району придбала житло дещо дешевше за розмір виплаченої компенсації, тож економія коштів склала близько 41,7 тис грн.

Стрічка новин