Школярі та студенти бігали за призами «Полтавського вісника»

У місті відбулася щорічна легкоатлетична естафета. Цього разу її учасниками стали близько півтисячі представників загальноосвітніх та вищих навчальних закладів.

Полтава підтримує спортивні традиції. Вже багато років восени її вулицями проходить легкоатлетична естафета на призи газети «Полтавський вісник». Цього разу забіги присвятили Дню міста. Серед учасників – учні полтавських шкіл, училищ та студенти.

Віталій Скобельський, заступник редактора газети «Полтавський вісник»

- Уже багатьох з цих дітей знаєш. Ти їх бачив, вони бігали свого часу за школярів молодших, потім за школярів старших, потім за ПТУ чи за технікум, хтось там за інститут чи за університет, а хтось вже закінчив вищий навчальний заклад і вже працює, але для них ця естафета дала якийсь заряд, і багато людей полюбили біг.

Усіх учасників розподілили за наступними категоріями: молодші школярі, старші, команди хлопців та дівчат професійно-технічних училищ, команди технікумів та коледжів та представники вишів.

Олена Ромас, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського МВК

- З кожним роком збільшується кількість. І в цьому році десь бере участь 500 чоловік у цій естафеті. Звчиайно, тут йде поєднання: поєднання спорту зі спортивною боротьбою. Адже спорт без спортивної боротьби неможливий.

Спортивної боротьби на дистанції вистачало. Бігуни демонстрували свою швидкість та спритність. У першому забігу кращий результат показали учні 21-ої гімназії. Срібними призерами тут стали представники 10-ої школи.

Ірина Тараненко, учасниця змагань (ЗОШ №10)

- Складнувато, звичайно, було бігти. Але все одно приємно – виграли. Хоч і друге місце, але все одно добре.

Артур Носач, учасник змагань (ЗОШ №10)

- Перший етап – важко тим, що це найшвидші біжать, а ще вони атлети деякі. Вони штовхаються. Вони більше, ніж я. Я низького зросту. І було важко відштовхнути і обігнати їх. Але я пришвидшився, і все нормально.

Перший етап став вирішальним у певній мірі і для переможців другого забігу. Зумівши відірватися на старті, команда Полтавської гімназії №33 у категорії старших школярів до фінішу прийшла швидше за своїх суперників.

Михайло Садовий, учасник змагань (Полтавська гімназія №33)

- Ми вже переможці п'ятий рік поспіль. Нам не звикати. Але, звісно, гарна фізична підготовка і командні якості, один одному допомагати треба. Підтримка дуже важлива.

У наступних забігах перемогу святкували команди ПТУ № 31, Політехнічного коледжу та Професійного ліцею. Серед вищих навчальних закладів пальму першості отримали студенти технічного університету. Володарі перших трьох місць у кожній категорії отримали кубки та призи від «Полтавського вісника» – передплату на газету.

Стрічка новин