З 1 по 31 жовтня на Полтавщині проводиться місячник добровільної здачі зброї

Поліцейські нагадують, що громадяни, які в цей час добровільно здадуть зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби, які до них потрапили будь-яким шляхом, звільняються від кримінальної відповідальності.

Під час проведення профілактичних заходів, спрямованих на вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки, працівники управління протидії наркозлочинності провели санкціонований обшук у домогосподарстві мешканця міста Гадяч.

Руслан Бірюков, заступник начальника поліції Полтавщини

- Головним управлінням Національної поліції в Полтавській області задокументовано та виявлено незаконну діяльність мешканця Гадяцького району Полтавської області, який зберігав у себе, у власному приміщенні, гвинтівку Мосіна та набої до неї, а також займався розповсюдженням наркотичних засобів.

Під час обшуку правоохоронці виявили та вилучили гвинтівку «Мосіна» та понад 80 набоїв до неї, близько 250 г речовини, схожої на «канабіс», а також сировину для виготовлення опію ацетильованого в кількості 6 літрів. Вилучене направили на експертне дослідження. Наразі встановлюються канали надходження виявленого, а також можливі спільники. Чоловікові загрожує позбавлення волі на строк від 2 до 7 років.

Стрічка новин